Ücretsiz Video İndir

Hızlı ve ücretsiz; En iyi video indirme platformu

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz Video İndir

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

DÜNYANIN EN HIZLI VİDEO İNDİR PLATFORMU 2022

Video indir platformu dünyanın en hızlı ve en ücretsiz video indirme seçeneği sağlayan platformudur. 360p'den 1080p'ye kadar geniş bir video indirme yelpazesine sahip olan servisimiz sadece bireysel kullanıcılar için MP4 ve HD özelliklerinde video indirme seçenekleri sağlamaktadır.

17 yıllık deneyime sahip olan ve her dönem en yeni teknolojileri desteklemek konusunda sektöre yön veren Video İndir platformumuz, 2022 yılı itibarıyla 1440p, 2160p, 4k ve 8k özellikleri ile de video indirme olanağı sağlamaktadır.

NELER SAĞLIYOR?

Video İndir platformu 9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Soundcloud, Streamable, TED, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK ve YouTube'den video indirilmesi konusunda destek sağlamaktadır. Bu videoların hiçbiri Videoindir.com sunucularında yer almamaktadır. Video İndir size sadece video indirilmesi için ilgili web siteleri üzerinden bir bağlantı verir.

Video İndir'in size sağladığı video seçenekleri arasında seçiminizi yaptıktan sonra internet hızınıza bağlı olarak videoları indirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ Mİ?

Video İndir tamamen ücretsizdir. Bir internet bağlantınız varsa dilediğiniz herhangi bir video için indirme bağlantısını birkaç saniye içerisinde elde edebilirsiniz. Videonun 40 dakikadan uzun olması ve internet bağlantınızın çok yavaş olması durumunda video indirme bağlantısını elde etmek için 30 saniye bekleyebileceğinizi unutmayın.

NEDEN VİDEO İNDİR?

Bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya tabletinize indirdiğiniz her türlü dosyanın içeriğine ve kaynağına muntazaman özen göstermelisiniz. Aksi durumda istenmeyen dosyaların cihazlarına yüklenmesine neden olabilir ve bu dosyalar cihazlarınıza zarar verebilir. Hatta bazı istenmeyen dosyalar kişisel verilerinizi ele geçirebilir. Bu nedenle sadece iletişim bilgileri açık, tarayıcınız tarafından engellenmeyen, SSL sistemleri ile doğrulanmış web sitelerine girmeniz ve antivirüs programları tarafından kabul edilen dosyaları indirmeniz önerilir. Videoindir.com web sitesi tüm bu gereklilikleri karşılamakta olup; tüm dosyaları kendi sunucu yerine; videonun yer aldığı video sitesinden indirme seçeneği sağlar. Dolayısıyla indirdiğiniz dosyalar bize ait değildir ve bu dosyalar üzerinde herhangi bir düzenleme şansına sahip değiliz.

NASIL VİDEO İNDİRİLİR?

Video indir aracılığıyla sadece 3 adımda dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

  1. Öncelikli olarak indirmek istediğiniz platformdaki videonun bağlantısını kopyalayın. Genellikle bağlantıyı elde etmek için PAYLAŞ  - KOPYALA seçeneği kullanılmaktadır.
  2. Videoindir.com web sitesinin üst kısmında yer alan KÜÇÜK FORM'a kopyalayın. Ardından İNDİR butonuna basın.
  3. Video için sağlanan özellikteki bağlantılardan birine tıklayarak videoyu indirin.

VİDEO İNDİR HANGİ TARAYICILARDA ÇALIŞIR?

Videoindir.com web sitesi hemen hemen tüm tarayıcıları destekler. En iyi çalıştığı tarayıcılar ise Google Chrome, Opera, Safari ve Mozilla Firefox'tur. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bu tarayıcılardan birini kullanmanız önerilir.

Video İndir hem Masaüstü hem Tablet hem de Mobil cihazlardaki tarayıcılarda da sorunsuz olarak çalışmaktadır.

PROGRAM İNDİRMEM GEREKİYOR MU?

Video indir platformundan herhangi bir video indirmek için kesinlikle bir program veya ek bir eklenti yüklemeniz gerekmiyor. Video indirme işlemi için internet sitemizden çıkarken sadece sahip olmak istediğiniz video dışında bilgisayarınıza herhangi bir program veya eklenti yüklenmiş olmayacak. Bu sonsuza dek koruyacağımız bir özellik! Aynı zamanda videoların içerisinde de herhangi bir reklam veya ek bir yazılım kesinlikle yoktur.

VİDEOLARDA REKLAM OLACAK MI?

Video platformlarında videoları izlerken birçok reklamla karşılaşırsınız. Videoları indirmek isteyen birçok kullanıcı; videoları indirdikten sonra da bu videolar ile karşılaşıp karşılaşmayacağını merak ediyor.

Videoları indirdikten sonra güvenli bir şekilde herhangi bir reklam olmadan izleyebilirsiniz.

İNDİRDİĞİM VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN İNTERNETİM OLMALI MI?

Hayır. Bir videoyu indirdikten sonra ilgili videoyu izlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Bu offline bir dosya olarak cihazınızda her zaman kullanılabilir durumda olacaktır. Cihazınızın hafızasına kaydedilen bu öğeleri dilediğiniz zaman internet olmadan izleyebilirsiniz.

VİDEOLARIN İZLENME SÜRESİ VAR MI?

İndirdiğiniz videoları silmediğiniz sürece istediğiniz her zaman izleyebilirsiniz. Videoların herhangi bir izlenme sınırı yoktur. Videoindir veya video platformlarının bu videolar üzerinde herhangi bir tasarrufu yoktur.

VİDEOLARDA FİLİGRAN OLACAK MI?

Tiktok haricindeki platformlarda indirdiğiniz videolarda herhangi bir filigran bulunmamaktadır. Tiktok'ta yaşanan filigran sorunu Video İndir platformu ile ilgili değildir. Tiktok sunucularında videolar filigranlı olarak yer almaktadır. Dolayısıyla buradan indirilen videolarda da filigran yer almaktadır.

En Popüler Kaynakları Destekler

Desteklenen Kaynaklar Listesini Kontrol Edebilirsiniz.

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birçok farklı kaynaktan videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Desteklenen Kaynaklar

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Soundcloud, Streamable, TED, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Son İçerikler