Instagram Video ve Fotoğraf İndir

Kurulduğu günden bu yana dünyanın en çok sevilen sosyal medya uygulaması olmayı başaran Instagram, Türkiye'de en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almayı başarmıştır. Instagram'da yer alan video ve fotoğrafları indirebilmek için ise bu harika ücretsiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Instagram'da yer alan video ve fotoğrafların bağlantılarını kopyaladıktan sonra yukarıda yer alan form kısmına yapıştırın ve İNDİR butonuna basın. Birkaç saniye sonra bu video ve fotoğrafı indirebilmek için birçok formatta indirme seçeneği karşınıza gelecektir. Bu seçenekler arasında size en uygun olanına tıklayarak, indirme hızınıza bağlı olarak Instagram'da beğendiğiniz bir video veya fotoğrafı indirebilirsiniz.

Ücretsiz MP4 Video İndir

Onlarca farklı kaynaktan tek tık ile video indirmek için kaynağı seçiniz:
ondemand_video

Hakkımızda

Video İndir platformu onlarca farklı kaynaktan MP4, M4A, 3GP, WEBM, MP3 ve JPG formatlarında tamamen ücretsiz video, müzik ve fotoğraf indirilmesini sağlar.

public

Desteklenen Kaynaklar

Imgur Break Liveleak Espn Bandcamp Flickr Tumblr Instagram Dailymotion Twitter Izlesene Tiktok Youtube Imdb Vimeo Odnoklassniki Mashable Facebook Buzzfeed Soundcloud

audiotrack

YASALARA UYGUNLUK

Telif hakkına sahip, ticari amaçlar güdülerek herhangi bir indirme gerçekleştiremezsiniz. Söz konusu video ve diğer indirilebilir verilerin hiçbiri videoindir.com sunucularında barındırılmamaktadır. Video indir, sadece içeriklerin indirilmesi için bir bağlantı üretir.