Kullanım Koşulları ve Sorumluluk Reddi

Kullanım Koşulları

1. KABUL

https://www.videoindir.com bundan sonra Video İndir olarak anılacaktır. Bu web sitesini kullanırken “Kullanım Koşullarını” kabul etmiş sayılırsınız. Bu “Kullanım Koşulları” tüm kullanıcılar için geçerli ve sabittir. Lütfen bu koşulları kabul etmiyorsanız, Video İndir’i kullanmayınız.

2. BAĞLANTILAR

Video İndir’de üçüncü taraf internet sitelerine yönlendirilen bağlantılar bulunabilir. Video İndir bu bağlantılardan ve bu bağlantılara sahip internet sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Video İndir, üçüncü taraf web sitelerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez.  Video İndir, herhangi bir üçüncü taraf web sitesini kullanmanızdan doğacak sorumluluklardan  kesinlikle sorumlu değildir.

3. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Video İndir platformuna ait sunucularda indirilmek amacıyla hiçbir metin, video, ses, resim bulunmaz. Video İndir sizlere yalnızca Odnoklassniki, Twitter, Liveleak, Dailymotion, Bandcamp, Facebook, Vimeo, Buzzfeed, Break, Imgur, Izlesene, Instagram, Imdb, Soundcloud, Tumblr, Mashable, Youtube, Flickr, Espn ve Tiktok’un altyapısı aracıığıyla indirme ara bağlantıları oluşturur. Bu nedenle telif hakları ile ilgili tüm haklar söz konusu platformlara ait olup, Video İndir hiçbir dosya üzerinde hak sahipliğine sahip değildir. Video indir aynı zamanda bir dosyayı sansürleyemez veya indirilmesi üzerinde hak talep edemez.  Video İndir aracılığıyla indirilen hiçbir dosyayı kopyalayamaz, değiştiremez, yayınlayamaz ve iletilmesine, dağıtılmasına, satılmasına aracılık edemezsiniz.

4. YASALARA UYGUNLUK BEYANI

Video İndir’i kullanırken ülkenizde uygulanan yasalara tam riayet etmeniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Video İndir hangi ülkede hangi dosyaların yasaklandığı veya indirilmediği konusunda bilgi sahibi olmamakla beraber, bu dosyaların indirilmesi üzerinde bir sansür uygulayamaz.

5. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Video İndir, indirilme platformlarından indirilen hiçbir metin, video, ses ve resim dosyası dosyası nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Video İndir hiçbir dosyayı sunucularında barındırmadığı gibi bu dosyalar üzerinde hiçbir hakka sahip değildir. Video İndir ticari menfaat sağlamak amacıyla kullanılamaz.

6. KULLANICI DAVRANIŞI

  1. Video İndir’i yasadışı amaçlarla veya bu Koşullarla yasaklanmış herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul edersiniz;
  2. Yürürlükteki tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasa ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz;
  3. Video İndir’i ve tüm çalışanlarını cezai veya hukuki sorumluluğa maruz bırakacak şekilde kullanmamayı kabul edersiniz;
  4. Video İndir’i kullanmanızın bir sonucu olarak ortaya çıkan tüm davranışlardan ve eksikliklerden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz;
  5. Video İndir’deki verileri veya İçeriği indirmek, izlemek veya kullanmak için robotlar, tarayıcılar veya veri madenciliği araçları dahil olmak üzere otomatik yöntemler kullanmamayı kabul edersiniz;
  6. Kendi takdirimize bağlı olarak, teknoloji altyapımıza makul olmayan veya orantısız şekilde büyük bir yük yükleyen veya uygulayamayacak herhangi bir eylemde bulunmamayı veya bunun üzerinde aşırı taleplerde bulunmamayı kabul edersiniz;
  7. Video İndir’de veya İnternet üzerinden kimseyi “takip etmemeyi” veya başka şekilde taciz etmemeyi kabul edersiniz;
  8. Herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanımının veya herhangi bir telekomünikasyonun işlevselliğini kesmek, tahrip etmek, sınırlandırmak veya izlemek için tasarlanmış herhangi bir materyali yazılım virüslerini veya herhangi bir bilgisayar kodunu, dosyayı veya programı Web Sitesinde yayınlamamayı, linklememeyi veya başka şekilde kullanıma sunmamayı kabul edersiniz.