Facebook Video İndir

Kurulduğu 2004 yılından itibaren dünyanın internet serüvenini değiştiren sosyal medya platformu Facebook, günümüzde Türkiye'de de en çok kullanılan sosyal medya ağıdır. Platformda her türlü görsel, işitsel ve yazılı içerikler bulunmaktadır.

Facebook'ta yer alan ve ticari bir amaç gütmeden tamamen kişisel amaçlar ile bir videoyu indirmek istediğiniz zaman; bu videonun bulunduğu sayfanın adresini (bağlantısını) kopyalayın ve yukarıda yer alan form bölümüne yapıştırın. Ardından İNDİR butonuna basın ve birkaç saniye içerisinde videoyu indirebilmek için farklı formatların yüklenmesini bekleyin. Seçenekler hazırlandıktan sonra size uygun olan butona basın ve videoyu tamamen ücretsiz olarak indirmeye başlayın. 

Ücretsiz MP4 Video İndir

Onlarca farklı kaynaktan tek tık ile video indirmek için kaynağı seçiniz:
ondemand_video

Hakkımızda

Video İndir platformu onlarca farklı kaynaktan MP4, M4A, 3GP, WEBM, MP3 ve JPG formatlarında tamamen ücretsiz video, müzik ve fotoğraf indirilmesini sağlar.

public

Desteklenen Kaynaklar

Tiktok Dailymotion Espn Buzzfeed Youtube Flickr Facebook Twitter Izlesene Bandcamp Imdb Mashable Vimeo Soundcloud Odnoklassniki Imgur Instagram Break Liveleak Tumblr

audiotrack

YASALARA UYGUNLUK

Telif hakkına sahip, ticari amaçlar güdülerek herhangi bir indirme gerçekleştiremezsiniz. Söz konusu video ve diğer indirilebilir verilerin hiçbiri videoindir.com sunucularında barındırılmamaktadır. Video indir, sadece içeriklerin indirilmesi için bir bağlantı üretir.