Liveleak Video İndir

2006 yılında kurulan Liveleak, günümüzde dünyanın her noktasından milyonlarca kullanıcının video yükleyebildiği bir sosyal video ağıdır. Liveleak özellikle rahatsız edici videolar ile sıklıkla gündem olmaktadır.

Liveleak'da yer alan bir videoyu telif haklarına saygılı olmak ve ticari bir amaç gütmeden indirmek için; videoyu izlediğiniz sayfanın bağlantısını kopyaladıktan sonra yukarıda yer alan forma yapıştırın. Birkaç saniye içerisinde bu videoyu indirebileceğiniz bağlantılar karşınıza gelecektir. Size uygun olanını seçin ve videoyu hemen ücretsiz olarak indirin.

Ücretsiz MP4 Video İndir

Onlarca farklı kaynaktan tek tık ile video indirmek için kaynağı seçiniz:
ondemand_video

Hakkımızda

Video İndir platformu onlarca farklı kaynaktan MP4, M4A, 3GP, WEBM, MP3 ve JPG formatlarında tamamen ücretsiz video, müzik ve fotoğraf indirilmesini sağlar.

public

Desteklenen Kaynaklar

Break Mashable Instagram Bandcamp Liveleak Tiktok Tumblr Espn Dailymotion Imdb Vimeo Buzzfeed Imgur Youtube Izlesene Flickr Odnoklassniki Soundcloud Facebook Twitter

audiotrack

YASALARA UYGUNLUK

Telif hakkına sahip, ticari amaçlar güdülerek herhangi bir indirme gerçekleştiremezsiniz. Söz konusu video ve diğer indirilebilir verilerin hiçbiri videoindir.com sunucularında barındırılmamaktadır. Video indir, sadece içeriklerin indirilmesi için bir bağlantı üretir.