Flickr Video ve Fotoğraf İndir

Dünyanın en eski ve en büyük fotoğraf - video upload platformu olan Flickr'da yer alan video ve fotoğrafları indirebilmek için aracımızı kullanabilirsiniz. Serviste yer alan form bölümüne; video ve fotoğrafın bağlantısını yapıştırdıktan sonra İNDİR butonuna basmanız yeterli. Ardından birkaç saniye içerisinde bu fotoğraf ve videoları indirebilmek için seçenekler karşınızda olacak.

Flickr'da yer alan video ve fotoğrafları böylelikle indirme hızınıza bağlı olarak tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz MP4 Video İndir

Onlarca farklı kaynaktan tek tık ile video indirmek için kaynağı seçiniz:
ondemand_video

Hakkımızda

Video İndir platformu onlarca farklı kaynaktan MP4, M4A, 3GP, WEBM, MP3 ve JPG formatlarında tamamen ücretsiz video, müzik ve fotoğraf indirilmesini sağlar.

public

Desteklenen Kaynaklar

Izlesene Imgur Dailymotion Liveleak Odnoklassniki Facebook Flickr Soundcloud Tiktok Espn Break Tumblr Mashable Twitter Buzzfeed Vimeo Imdb Bandcamp Youtube Instagram

audiotrack

YASALARA UYGUNLUK

Telif hakkına sahip, ticari amaçlar güdülerek herhangi bir indirme gerçekleştiremezsiniz. Söz konusu video ve diğer indirilebilir verilerin hiçbiri videoindir.com sunucularında barındırılmamaktadır. Video indir, sadece içeriklerin indirilmesi için bir bağlantı üretir.